CONTACT

      Jan Lambregts
Accountant-belastingconsulent

Schorvoortstraat 11
2300 Turnhout

mjan@lambregts.be
t014 439 660
f014 428 952

  Filip Robben
Boekhouder/fiscalist
mfilip@lambregts.be

  Annick Swaans
Secretariaat
mannick@lambregts.be

  Walter Cambré
Gecertificeerd belastingadviseur
mwalter@lambregts.be

DOSSIERBEHEERDERS

  Kelly Willemse
mkelly@lambregts.be

  Debby Sterckx
mdebby@lambregts.be

  Tine Cools
mtine@lambregts.be

  Ann Walschots
mann@lambregts.be

  Sander Ghys
msander@lambregts.be

  Nathalie Van Opstal
mnathalie@lambregts.be

  Sven Van der Avoort
msven@lambregts.be

  Vidal Lopez
mvidal@lambregts.be

  Stef Oltenfreiter
mstef@lambregts.be

OPENINGSUREN

ma-do 8u30-12u3013u00-17u00
vr 8u30-12u3013u00-14u30
za-zo gesloten 

CONTACTFORMULIER

Naam
E-mail
Onderwerp
Bericht
Deze website maakt beperkt gebruik van cookies. We gebruiken cookies om paginabezoeken te analyseren.
Door verder te gaan op de website gaat U akkoord met het gebruik van cookies.

» privacyverklaring       X SLUIT MELDING
Schorvoortstraat 11, B-2300 Turnhout    l    +32 (0)14 439 660    l    info@lambregts.be    l    Copyright © 2019 Lambregts & Robben Turnhout
NADRUK.BE
DOSSIER PORTAAL